fbpx

Цікаве коло нас

Біосферний заповідник "Асканія-Нова"

Лазурне – це не тільки пляжний відпочинок. Відпочиваючи в Лазурному, можна зробити одноденні екскурсії в Асканію-Нову.

Біосферний заповідник “Асканія-Нова” – найстаріший степовий резерват миру, одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети.

Асканія на сьогодні є одним з невеликих куточків, де можна побачити первозданну природу. Саме тут збереглася ділянка незайманою діяльністю людини степу.

Ще однією особливістю заповідника є можливість побачити диких стадних тварин (дуже рідкісних) у своїй рідній стихії. Це кінь Пржевальського та сайгаки.

Так само є досить великий зоопарк, який спеціалізується на копитних тварин. Тут є представники копитних практично з усіх континентів. Тварини виглядають ситими та доглянутими.

Детальніше на сайті:
http://askania-nova-zapovidnik.gov.ua
Дістатися можна на екскурсійних автобусах або самостійно на автомобілі. 

Гейзер «Гарячий ключ»​

З селища Лазурне організовані поїздки до гейзера, три цілющих джерела і лікувальні грязі, де всі бажаючі можуть взяти курс лікування.

За своєю унікальністю вода цього джерела схожа з водою Мертвого Моря в Ізраїлі, але перевершує її тим, що в цій воді присутня значний вміст нафтопродуктів (нафталанові ванни).

Благотворно впливають лікувальні грязі та цілюща вода, насичена йодом на людей страждають артритами, ревматизмом і захворюваннями ендокринної системи.